fbpx

Online ROOTT System training

odbywa się w formie indywidualnego webinaru z warsztatem podczas którego lekarz samodzielnie zakłada wcześniej wysłane implanty na modeli 3D.

* Lekarz nie ponosi żadnych kosztów transportu ani zestawu szkoleniowego

Training w krokach

Krok 1.

Wypełni formularz.

Krok 2.

Zadzwonimy i ustalimy termin. trainingu.

Krok 3.

Wyślemy zestaw szkoleniowy.

Krok 4.

Online training.

Krok 5.

Zamówimy odbiór paczki od ciebie. Model 3D z wkręconymi implantami możesz zostawić u siebie.

Program treningu

Podczas treningu przedstawimy każdy z rodzajów implantów ROOTT:

 • Szczegóły, zastosowania, zalety
 • rozwiązania implantoprotetyczne
 • Przypadki kliniczne

Omówione implanty będą zastosowane na modelu 3D przez uczestnika.

Co dostaniesz w zestawie?

 1. Model 3D True bone
 2. Implanty ROOTT
 3. Elementy protetyczne
 4. Zestaw Demo
 5. Kasete TRS-S mini lub TRS-S
 6. Szablon
 7. Most protetyczny

Na czym skupimy się?

 • odbudowa kości nad implantem
 • Indywidualne śruby gojące
 • Natychmiastowe obciążenie implantów
 • Cyfrowy workflow
 • Implanty Pterygoid
 • Implanty z doginanym łącznikiem
 • Spawanie wewnątrzustne
 • Rozwiązania conometryczne

Gallery

Masz pytania?

Wydarzenie na Facebooku:
Online ROOTT System training

Jestem Zainteresowany!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Info & rejestracja telefoniczna:

Krzysztof Murawski
kom. +48 797 300 893
mail: sales@pro-trate.pl

X