fbpx

Online ROOTT System training

takes place in the form of an individual webinar with a workshop during which the doctor independently places implants on 3D models.

* The doctor does not bear any costs of transport or training kit

Training w krokach

Step 1.

Complete the form.

Step 2.

We will call you and arrange a training date.

Step 3.

We will send a training kit.

Step 4.

Online training.

Step 5.

We will arrange the pickup of the package from you. You can leave the 3D model with implants screwed in.

Training program

During the training, we will present each of the types of ROOTT implants:

 • Details, applications, advantages
 • implantoprosthetic solutions
 • Clinical cases

  The discussed implants will be applied on a 3D model by the participant

  What are you going to get in the kit?

  1. True bone 3D model
  2. ROOTT implants
  3. Prosthetic elements
  4. Demo kit
  5. Kasete TRS-S mini or TRS-S
  6. Template
  7. The prosthetic bridge

  What will we focus on?

  • bone reconstruction over the implant
  • Individual healing screws
  • Immediate loading of the implants
  • Digital workflow
  • Pterygoid implants
  • Implants with a bendable connector
  • Intraoral welding
  • Conometric solutions

  Gallery

  Do you have any questions?

  Facebook event:
  Online ROOTT System training (UK)

  I am interested in!

  Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

  z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


  Info & telephone registration:

  Vladislav Rabchuk
  +436645377477
  e-mail: vladislav.rabchuk@trate.com

  Justyna Skura
  +48797097838
  e-mail: event@pro-trate.pl

  X