fbpx

Online ROOTT Systemtraining

findet in Form eines individuellen Webinars mit Workshop statt, bei dem der Arzt selbstständig Implantate an 3D-Modellen setzt.

* Der Arzt trägt keine Transport- oder Trainingskosten

Training in Schritten

Schritt 1.

Sie füllen das Formular aus

Schritt 2.

Wir rufen Sie an und vereinbaren einen passenden Termin

Schritt 3.

Wir senden ein Trainingskit.

Schritt 4.

Onlinetraining.

Schritt 5.

Wir veranlassen die Abholung des Trainingkits bei Ihnen. Sie können das 3D-Modell mit eingeschraubten Implantaten behalten.

Training program

Während der Schulung werden wir jeden Typ von ROOTT-Implantaten mit verschraubten oder festsitzenden Multiunits vorstellen:

 • Details, Anwendungen, Vorteile
 • Prothetische Lösungen
 • Klinische Fälle

  Die Teilnehmer werden die besprochenen Implantate in das Modell einsetzen

  Woraus besteht der Trainingskit?

  1. Oberkiefer 3D-Modell
  2. ROOTT Implantate
  3. Prothetikteile
  4. Demo-Kit
  5. Kasete TRS-S mini oder TRS-S
  6. Bohrschablone
  7. Demobrücke

  Worauf konzentrieren wir uns?

  • Knochenaufbau über dem Implantat
  • Individuelle Gingivaformer
  • Sofortbelastung
  • Digitaler Workflow
  • Pterygoid-Implantate
  • Implantate mit einem biegbaren Hals
  • Intraoralschweißen
  • Konometrische Lösungen

  Galerie

  Haben Sie Fragen?

  Facebook-Veranstaltung:
  Oline ROOTT System training (DE)

  Ich möchte teilnehmen!

  Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

  z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


  Infos & Registrierung:

  Vladislav Rabchuk
  +436645377477
  e-mail: vladislav.rabchuk@trate.com

  Justyna Skura
  +48797097838
  e-mail: event@pro-trate.pl

  X