fbpx

            Welcome to Open Dental Community Study Club 

Open Dental Community Conference scientific activities go beyond the usual approach to continuing education. International and regional speakers will deliver lectures and hands-on workshops on various aspects the latest topics and clinical cases in the field of dentistry.

Open Dental Community Training  format allows Lecturers to fully share their invaluable experience and knowledge and present all stages of implant rehabilitation.

Działalność naukowa Open Dental Community Conference wykracza poza zwykłe podejście do kształcenia ustawicznego. Prelegenci międzynarodowi i regionalni poprowadzą wykłady i praktyczne warsztaty dotyczące różnych aspektów najnowszych tematów i przypadków klinicznych w dziedzinie stomatologii.

Formuła Open Dental Community Training pozwala Wykładowcom w pełni podzielić się swoim bezcennym doświadczeniem i wiedzą oraz przedstawić wszystkie etapy rehabilitacji implantologicznej.

21.10.2023 – Open Dental Community Study Club

THE SPACE FREE OF STEREOTYPES 

Dr n. med. Adam Nowicki  

Inżynieria odwrotna w rehabilitacji pełnej jamy ustnej. Podejście biomimetyczne.

Lek. stom. Karolina Osypko

Gojenie otwarte vs zamknięte.

Lek. stom. Marcin Ładniak

Odbudowy ruchome bezzębia z wykorzystaniem implantów jako elementów retencyjnych.

Open Dental Community Study Club location:

Stay inn Hotel Warszawa****

ul. Słowicza 28,

02-170 Warszawa 

21.10.2023 ODC Study Club 

Koszt: 990 zł.

* Przy zakupie wejściówki na wydarzenie do dnia 30.09.2023, kupujący jest upoważniony do odebrania jednego z trzech Voucherów.
(Termin ważności voucherów to 3 miesiące)

1. Jeden dowolny implant ROOTT + szablon otwarty.
2. Dwa otwarte szablony na dowolny system.
3. Zniżka na wejściówkę w kwocie 340 zł

Info & registration:

Krzysztof Murawski 

  +48 797 300 893

  sales@pro-trate.pl

Facebook: 

Conference: https://fb.me/e/1uiFetuuH

Register now!

Open Dental Community Congress

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Open Dental Community Study Club location:

Stay inn Hotel Warszawa****

ul. Słowicza 28,

02-170 Warszawa

10% zniżki na nocleg od ceny dnia
 z hasłem: Study Club

 

Rezerwacje:

  k.koper@stayinnhotels.pl

  +48 668 170 378 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

X