fbpx

Conometric solutions training

for Cement & Screw free
chairside restorations
with patented lifting
technology

“The surgery today can be simple and predictable. Innovative solutions unilimit your capabilities, improved implantation methods help to avoid difficult and complicated operations.”

Dr. Dainius Karpavičius

Join Dr. Dainius Karpavicius on his signature Workshop for Conometric solutions.

Enjoy the unique experience of professionally organised training in a group of  professional participants.

Learn the advanced techniques and best practices how to fix denture without

cement and no screws:

  • Practice on jaw models with real conometric fixation

  • Analysis of different clinical cases & applications

  • Choosing the right implants & components

  • Study how to place Pterygoid implant

During the training, participants will place different types of implants for the rehabilitation of the upper jaw.
Prices:

Price: 799 euro for members of the ODC

 

Offer include

– Conometric solutions training

– Twin-room for 2 Drs for 3 nights 

– City & Factory tour

– Fine dining experience

– EU visa invitation

Register now!

Open Dental Community Congress

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Program:

July 25, 2023 – Radisson Blu Hotel Kaunas check-in

July 26, 2023

  • Conometric Solutions Training by Dr. Karpavicius
  • Dinner at Kaunas city center

July 27, 2023

  • Tour to TRATE factory
  • Kaunas city tour with local guide
  • Special evening at the Monte Pacis restaurant with 4-course degustion dinner

July 28,2023 – Radisson Blu Hotel Kaunas check-out

 

Info & registration:

Krzysztof Murawski
kom. +48 797 300 893 
e-mail: sales@pro-trate.pl
 

Justyna Skura 

kom. +48 797 097 838

tel. 22 525 26 79

e-mail: event@pro-trate.pl

This Event on Facebook:

https://fb.me/e/3nCzx3zm7

X