fbpx

Welcome to Open Dental Community Conference: Minimal Invasive Treatment options In The Compromised Bone

Open Dental Community Conference scientific activities go beyond the usual approach to continuing education. International and regional speakers will deliver lectures and hands-on workshops on various aspects the latest topics and clinical cases in the field of dentistry.

Open Dental Community Training  format allows Lecturers to fully share their invaluable experience and knowledge and present all stages of implant rehabilitation.

Lectures are held in two languages: English and Polish.

Działalność naukowa Open Dental Community Conference wykracza poza zwykłe podejście do kształcenia ustawicznego. Prelegenci międzynarodowi i regionalni poprowadzą wykłady i praktyczne warsztaty dotyczące różnych aspektów najnowszych tematów i przypadków klinicznych w dziedzinie stomatologii.

Formuła Open Dental Community Training pozwala Wykładowcom w pełni podzielić się swoim bezcennym doświadczeniem i wiedzą oraz przedstawić wszystkie etapy rehabilitacji implantologicznej.

Wykłady odbywają się w dwóch językach: angielskim i polskim.

13.01.2023 Conference "Minimal Invasive Treatment options In The Compromised Bone. Treatment options/Case reports"

Dr Henri D

Dr. Henri Diederich
Full arch rehabilitations by early loading using Pterygoid and Trans-Nasal implants.

Dr n. med. Adam Aleksander Nowicki
Full arch immediate loading with intraoral welding.

Ph.D. Marek Markiewicz
Synthesis of analog and digital workflow in immediate loading of multiple implants. Path to success.

Lekarz dentysta Krzysztof Czarnecki
Skanowanie prac pełnołukowych z wykorzystaniem scanbody indywidualnych

14.01.2023 Medical course by Dr. Henri Diederich "Full arch rehabilitations by early loading using Pterygoid and Trans-Nasal implants"

Program
The Pterygoid region: Anatomy

The Nasal cavity: Anatomical environment analysis

Placement techniques of Pterygoid Implants and Trans-Nasal implants

Rehabilitation principles

Prosthodontics: analog and digital workflow

Case reports

Hands-on with 3D jaw models

Program & Prices:

13.01.2023 Conference. 215 euro (999 zł)

14.01.2023 Medical course by Dr. Henri Diederich.

1285 euro (5999 zł)

Info & registration:

+48797300893
sales@pro-trate.pl

Facebook: 

Conference: https://fb.me/e/23bxg4ImA
Medical course: https://fb.me/e/2TCOrpOPG

Register now!

Open Dental Community Congress

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Conference & Medical course location:

COURTYARD BY MARRIOTT WARSAW AIRPORT

Żwirki i Wigury 1J

Warsaw 00-906, Poland

Open Dental Community

Company Number: F11022
Incorporation Date: 31 October 2016
Company Type: Non-profitmaking organization
3A Sentier de l’Espérance
L-1474 Luxembourg (Lëtzebuerg)

Organizer:

PRO-TRATE Sp. z o. o.

ul. Bernardyńska 16C lok. U2

02-904 Warsaw, Poland

https://pro-trate.pl/

X