fbpx

Natychmiastowe obciążenie implantów z wykorzystaniem łączników typu Multiunit

Poznaj cyfrowy protokół implantoprotetycznej rehabilitacji pacjenta.

Sebastian Baka

Lekarz stomatolog
Lekarz implantolog PSI
ICOI, DGOI Fellowship ICOI
Jestem współtwórcą i właścicielem Baka Clinic. W roku 2011 ukończyłem studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie wydział Lekarsko – Dentystyczny. Pasjonuje się pracą w powiększeniu, przy użyciu mikroskopu.

Zdobyta wiedza i umiejętności z zakresu nowoczesnych technik leczenia protetycznego, stomatologii estetycznej, implantologii i profesjonalnej współpracy z pacjentem pozwalają mi tworzyć i przywracać piękne oraz zdrowe uśmiechy. Regularnie uczestniczę w kursach i sympozjach. W 2015 roku ukończyłem Curriculum Implantologii, a w 2019 uzyskałem tytuł Lekarz Implantolog Fellowship ICOI. Jestem członkiem polskich i zagranicznych organizacji implantologicznych: PSI, ICOI, DGOI, ITI. Wolny czas spędzam aktywnie, lubię podróżować.

Uczestnicy kursu poznają nowe rozwiązania dla uzupełnień protetycznych w implantologii.

2-dniowy kurs obejmuje zabieg na żywo, analizę wykonanych przypadków klinicznych oraz omówienie zagadnień:

  • implantacja pełnołukowa z obciążeniem natychmiastowym,
  • wskazania i przeciwskazania do implantacji natychmiastowych,
  • czynniki ryzyka związane z implantacjami natychmiastowymi,
  • przygotowanie pacjenta to zabiegu implantacji natychmiastowej,
  • korzyści dla pacjentów.

Zabieg zostanie wykonany przez lek. stom. Sebastiana Bakę 

Date: 20 – 21.09.2023 r.

Place: Baka Clinic Sebastian Baka 

ul.Lutycka 23

72-600  Świnoujście 

 Cena: 10 implantów ROOTT  

Kurs dwudniowy (max 2 osoby) z chirurgią na żywo!

Natychmiastowe obciążenie implantów z multiunitami

Jestem Zainteresowany!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Dodatkowe informacje i rejestracja:

Krzysztof Murawski 

kom. +48 797 300 893
tel. 22 515 43 55
e-mail: sales@pro-trate.pl


Justyna Skura

kom. +48 797 097 838
tel. 22 525 26 79
e-mail: event@pro-trate.pl

X